Chocolate Slim Toz Karışım

chocolate slim

 

Chocolate Slim Nedir ?

 

Chocolate slim şimdi Türkiye’de. Sizlere özel indirimli lansman fiyatı ile hemen deneyebilirsiniz. Natural formülünde birden fazla bitkisel içerik barındırıdan doğal karışım kakao, goji çileği, yeşil kahve, acai çileği, cia çekirdekleri ve glukomannan içerir. İçeriği hakkında detaylı bilgi ürün amlajında bulunmaktadır. Bitkisel doğal karışım halinde hazırlanmış üründür. Doğada bulunan bitkisel özlerin birleştirilmesi ile meydana gelmiştir. Hem bayan hemde bay kullanımına uygun formda üretimiştir. Detaylı bilgi ve sipariş için sitemizde bulunan irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Chocolate slim bardakta hazırlanıp içimi tavsiye edilir.

 

Chocolate Slim Kullanımı !

 

Chocolate slim toz karışım nasıl kullanılır, dikkat edilmesi gerekenler ve yan etkileri neledir. Kullanıma geçmeden önce ürün ambalajında bulunan kullanım talimatlarını mutlaka okunmalıdır. Talimatlar ve uyarılar dikkate alınarak tüketilmelidir. Kullanım önerisi; Bir bardak su yada süt içerisine 2 ile 3 tatlı kaşığı toz karışım atınız iyice karıştırınız. Ürün formülünde bulunan bileşenlere alerjiniz var ise kullanmayınız. Bir yan tesir halinde tüketimini hemen kesiniz. En yakın sağlık kuruluşunda uzman hekime danışınız. Hastalık ve rahatsızlık gibi tıbbi sorunların tedavisinde kesinlikle kullanılmaz. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Hamile, emzikli bayanlar ve 18 yaşından küçükler kullanamaz. Chocolate slim toz karışım bay ve bayan kullanımına uygundur.

 

chocolate slim icerigi

 

Chocolate Slim Kampanya Fiyatı !

 

Stok durumlarında değişimleri öğrenmek için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Satış fiyatı hakkında ve kampanyalarla ilgili ayrıntıları öğrenmek içinde mutlaka müşteri temsilcimiz sizleri bilgilendirecektir. Gönderim süresi ve kampanyalar hakkında bilgilendikten sonra dilerseniz hızlı bir şekilde siparişiniz verebilirsiniz. Sipariş verildikten sonra kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile chocolate slim sahibi olabilirsiniz. Lansman fiyatı ile şimdi denemeye nedersiniz.

 

Chocolate Slim Orjinal Mi ?

 

Doğal toz karışım chocolate slim orjinalliği için en güvenilir yer üzerinde bulunan hologramdır. Bu hologram sayesinde ürünün orjinalliği anlaşılabilir. Piyasada ucuz fiyata satılan sahte olan ve orjinal olmayan ürünlerden sağlığınız için lütfen uzak durunuz. Teslimat süresi stok durumlarına göre değişm gösterebilmektedir. Sipariş verildiği takdirde bitkisel toz karışım chocolate slim’in elinize ne kadar sürede ulaşabileceği konusunda bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

 

chocolate slim nedir